0 товарів - 0 грн.
Персональні знижки, УСІМ на УСЕ!
Просто уточни у менеджера!
Працюємо ПН-ПТ с 9.00 до 19.00 Мій кабінет
Головна » Товари » Комп'ютери, аксесуари » Модуль SFP SFP+d-2SM-1310nm-20LC FoxGate

Модуль SFP SFP+d-2SM-1310nm-20LC FoxGate

Код товару: 595235

1,645 грн.

Артикул: SFP+d-2SM-1310nm-20LC Гарантія: 12 міс. Категорії: , ,

Тип оптоволокна – одномодове (SM), 2, Довжина хвилі – 1310 нм, Швидкість передачі даних – 10 Гбіт/с, Відстань передачі даних – 20 км, Розміри – 11.3 x 62 x 14.3 мм

Порівняти

Додаткова інформація

Виробник

FoxGate

Тип оптоволокна

одномодове (SM)

Кількість волокон

2

Довжина хвилі

1310 нм

Швидкість передачі даних

10 Гбіт/с

Відстань передачі даних

20 км

Країна виробництва

Китай